Czy na miłość może być za późno?

Jest to problem przede wszystkim mężczyzn, ale dotyka on także kobiety. Polega na tym, że przez bardzo długi czas nie tworzymy żadnych związków lub nasze związki są bardzo dalekie od czegokolwiek, co można by uznać chociażby za przejściowy sukces, przez co w pewnym momencie tracimy nadzieję, nawet na randki internetowe.

Portale randkowe przestają nam się kojarzyć z nowymi, ciekawymi znajomościami i zwyczajnie dopada nas zwątpienie. Uznajemy, że na jakikolwiek związek jest za późno, że nie mamy już szans. Ale to nie jest prawda.

Uczucia są z nami przez całe życie

Człowiek jest istotą o bardzo bogatym życiu wewnętrznym, nawet jeśli próbuje ukrywać ten fakt przed sobą samym i resztą świata. Randka internetowa jest dla nas ważna jako element spełniania realnych pragnień bliskości, akceptacji, samorealizacji duchowej, dlatego portal randkowy to doskonałe miejsce do zawierania nowych znajomości.

Te potrzeby nie mijają tylko dlatego, że kilka razy się sparzyliśmy lub od dłuższego czasu nie poznaliśmy kogoś interesującego. Są one z nami całe życie i przez całe życie możemy zrobić coś, dzięki czemu poczujemy się lepiej. Coraz częściej nawet osoby w podeszłym wieku zaczynają szukać miłości, czego efektem jest specjalizowanie się niektórych portali randkowych w organizowaniu usług właśnie dla osób trochę starszych.