Czy miejsce pierwszej randki ma znaczenie?

0

Nie zależnie od tego czy miejsce pierwszej randki Ci się podoba, czy raczej należy do mniej urokliwych miejsc, nie okazuj po sobie rozczarowania. Tak samo jak nie należy oceniać książki po okładce, nie warto faceta oceniać po miejscu do którego Cię zaprosił.

Pamiętaj także, że pierwsza randka, która jest kontynuacją znajomości internetowej z portalu randkowego, to niezobowiązujące spotkanie dwojga ludzi, które warto zakończyć wspólnym opłaceniem rachunku na przykład za kolację.

O czym można rozmawiać na pierwszej randce?

Z pewnością portal randkowy poznał was już ze sobą dawno temu. Czasami wydaje Ci się że znasz tego faceta jak własną kieszeń, mimo to pierwsza poważna randka to spotkanie zupełnie inne i należy je traktować wyjątkowo. Nadal możecie rozmawiać na wszystkie tematy, jakie poruszaliście na randkach internetowych, choć temat byłych facetów, szybkiego ślubu, czy chęci posiadania dzieci, nie należy do najlepszych początków udanej znajomości.

To oczywiste, że poszukujesz idealnego partnera, randki online nie są odzwierciedleniem rzeczywistości, jednak niektóre tematy powinnaś zostawić na późniejszy czas, aby zwyczajnie faceta nie spłoszyć.

Pierwsza randka to moment bliższego poznania się i zobaczenia w realnym świecie, po dłuższej znajomości w internetowej krainie portali randkowych. Czas na poważne tematy i deklaracje na przyszłość przyjdzie później.

Dodaj komentarz